Skip to content

Hard-to-find brands in one shop

Brands that are hard to find in your country — all in one shop

Help & contact
  • United Kingdom (GBP £)
Medpak
Account Cart
  • Vitamins & Supplements
    • Vitamins & Supplements
    • Amino Acids

      Amino Acids

      All Amino Acids →
      • L-Arginine
      • L-Carnitine
      • L-Carnosine
      • L-Citrulline
      • L-Glutathione
      • L-Glutamine
      • L-Lysine
      • L-Proline
      • L-Theanine
      • L-Tryptophan
      • L-Tyrosine
      • N-Acetyl Cysteine (NAC)
      • All Amino Acids →
    • Antioxidants

      Antioxidants

      All Antioxidants →
      • Alpha Lipoic Acid
      • Astaxanthin
      • Coenzyme Q10 (CoQ10)
      • Lutein & Zeaxanthin
      • Quercetin
      • Resveratrol
    • Herbs

      Herbs

      All Herbs →
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberine
      • Cascara Sagrada
      • Cat's Claw (Uña de Gato)
      • Curcumin & Turmeric
      • Dandelion Root
      • Devil's Claw
      • Echinacea
      • Garlic
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Oregano
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Saw Palmetto
      • Red Clover
      • Rhodiola
      • Tribulus
      • All Herbs →
    • Minerals

      Minerals

      All Minerals →
      • Chromium
      • Calcium
      • Iodine
      • Iron
      • Magnesium
      • Potassium
      • Selenium
      • Silica
      • Zinc
      • All Minerals →
    • Vitamins

      Vitamins

      All Vitamins →
      • Vitamin A
      • Vitamin B
      • Vitamin C
      • Vitamin D
      • Vitamin E
      • Vitamin K
      • Multivitamins
    • Fish Oil & Omegas (EPA DHA)
    • Collagen
    • Probiotics
    • Melatonin
    • Greens & Superfoods
    All Vitamins & Supplements →
  • Health Goals
    • Health Goals
    • Brain & Cognitive
    • Bone, Joint & Cartilage
    • Cardiovascular
    • Detox & Cleanse
    • Digestive System
    • Energy
    • Eye & Vision
    • Hair, Skin & Nails
    • Immune System
    • Kidneys & Urinary System
    • Respiratory System
    • Sleep
    • Weight Loss
    • Men's Health
    • Women's Health
    All Health Goals →
  • Sports
    • Sports
    • Carbohydrates

      Carbohydrates

      All Carbohydrates →
      • Carbo
      • Energy Gels
      • Isotonic Drinks
    • Creatine

      Creatine

      All Creatine →
      • Creatine Malate
      • Creatine Monohydrate
    • Pre-Workout

      Pre-Workout

      All Pre-Workout →
      • Pre-Workout Stimulants
      • Pre-Workout Pump
      • Pre-Workout Shots
      • Stimulants
    • Protein Powders

      Protein Powders

      All Protein Powders →
      • Vegetable Protein
      • Whey Protein Blends
      • Whey Protein Concentrate (WPC)
      • Whey Protein Isolate (WPI)
    • Weight Gainers

      Weight Gainers

      All Weight Gainers →
      • Gainers
    • Fat Burners
    • Regeneration
    • Testosterone Boosters
    All Sports →
  • Beauty
    • Beauty
    • Bath & Shower

      Bath & Shower

      All Bath & Shower →
      • Bath Accessories
      • Bath Bombs & Salts
      • Body Scrubs
      • Shower Gels
      • Soaps
    • Body Cosmetics

      Body Cosmetics

      All Body Cosmetics →
      • Deodorants & Antiperspirants
      • Lotions, Butters, Creams & Body Oils
    • Facial Cosmetics

      Facial Cosmetics

      All Facial Cosmetics →
      • Eye Creams
      • Face Creams
      • Facial Acids, Oils and Serums
      • Facial Cleansing
      • Hydrolats, Mists and Tonics
      • Masks & Clays
    • Hands & Feet

      Hands & Feet

      All Hands & Feet →
      • Corn, Callus & Bunion Treatments
      • Foot Care
      • Hand Care
    • Hair Cosmetics

      Hair Cosmetics

      All Hair Cosmetics →
      • Conditioners
      • Hair Colouring
      • Hair Masks
      • Hair Oils, Serums & Sprays
      • Shampoos
    • Intimate Hygiene

      Intimate Hygiene

      All Intimate Hygiene →
      • Gels & Soaps
      • Pads, Pantyliners, Tampons
    • Oral Care

      Oral Care

      All Oral Care →
      • Mouthwashes
      • Toothbrushes
      • Toothpastes
      • Replacement Brush Heads
    • Sun Protection

      Sun Protection

      All Sun Protection →
      • Sun Creams, Lotions
    All Beauty →
  • Makeup
    • Makeup
    • Face Makeup

      Face Makeup

      All Face Makeup →
      • BB & CC Creams
      • Foundations
      • Cushion Foundations
      • Other Face Makeup
    • Lip Makeup

      Lip Makeup

      All Lip Makeup →
      • Lipsticks
      • Lip Tints & Glosses
      • Lip Care
    • Eye Makeup

      Eye Makeup

      All Eye Makeup →
      • Mascaras
    • Makeup Tools & Accessories
    All Makeup →
  • Mother & Baby
    • Mother & Baby
    • Pregnancy & Mother

      Pregnancy & Mother

      All Pregnancy & Mother →
      • Planning & Tests
      • Pregnancy Care
      • Health in Pregnancy
      • Breastfeeding
      • Skin & Body Care
    • Feeding Children

      Feeding Children

      All Feeding Children →
      • Bottle Teats
      • Bottles
      • Cups
      • Feeding Accessories
      • Food Storage
    • Children Health
    • Children Hygiene
    • Children Nutrition
    • Pacifiers
    All Mother & Baby →
  • Home
    • Home
    • Aromatherapy

      Aromatherapy

      All Aromatherapy →
      • Diffusers & Nebulizers
      • Essential Oil Sets
      • Essential Oil Singles
      • Fragrance Oils
      • Incense Sticks
    • Hearing Protection

      Hearing Protection

      All Hearing Protection →
      • Ear Muffs
      • Earplug Accessories
      • Earplugs
    • Home Care & Cleaning

      Home Care & Cleaning

      All Home Care & Cleaning →
      • Bathroom Cleaners
      • Eco Zone 🍃
      • Kitchen Cleaners
      • Laundry Products
      • Multi-purpose Cleaners
      • Odour Neutralisers
    • Insect & Tick Protection

      Insect & Tick Protection

      All Insect & Tick Protection →
      • Electronic Tick Repellents
      • Insect Repellents
    • Pets

      Pets

      All Pets →
      • Pet Accessories
      • Pet Food & Treats
      • Pet Grooming & Hygiene
      • Pet Supplements
      • Tick & Flea Protection
    • Sauna Accessories

      Sauna Accessories

      All Sauna Accessories →
      • Sauna Essential Oil
      • Sauna Tools & Equipment
    • Water Filtration & Bottles

      Water Filtration & Bottles

      All Water Filtration & Bottles →
      • Water Bottles
      • Water Filters
    All Home →
  • Health
    • Health
    • Healthy Food & Nutrition

      Healthy Food & Nutrition

      All Healthy Food & Nutrition →
      • Beverages & Drink Mixes
      • Breakfast & Cereals
      • Coffee & Tea
      • Cooking Oils & Vinegars
      • Healthy Drinks & Juices
      • Healthy Snacks
      • Herbs & Spices
      • Jams, Honey & Sweet Spreads
      • Nut Butters
      • Pasta & Noodles
      • Sauces & Seasonings
      • Sports Nutrition
      • Sugar Alternatives
      • All Healthy Food & Nutrition →
    • Sexual Health & Wellness

      Sexual Health & Wellness

      All Sexual Health & Wellness →
      • Condoms
      • Lubricants & Intimate Care
      • Adult Wellness Products
    • Medical Supplies & Tests
    All Health →
  • Brands
    • Brands
    • Our Brands
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Top Brands
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • New Brands
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
    All brands A–Z →
  • Sale
  • Immune Season
  1. Home
  2. Personal Care & Beauty
  3. Body Cosmetics
  4. Deodorants & Antiperspirants

Deodorants & Antiperspirants

(23 products)
  • Deodorants & Antiperspirants
  • Lotions, Butters, Creams & Body Oils
  • Most relevant
  • Best selling
  • Alphabetically, A-Z
  • Alphabetically, Z-A
  • Price, low to high
  • Price, high to low
  • Date, old to new
  • Date, new to old
View as

  • vitamins, minerals, probiotics and skin care for autumn



    Check Now
  • Najel Alum spray natural antiperspirant - 125 ml Najel Alum spray natural antiperspirant - 125 ml
    Sold out

    Najel

    Najel Alum spray natural antiperspirant - 125 ml

    4 reviews
    Regular price £4.49
    Unit price£3.59 /100ml
    View details
  • Ben&Anna Natural Deodorant Persian Lime - 40 g Ben&Anna Natural Deodorant Persian Lime - 40 g Ben&Anna Natural Deodorant Persian Lime - 40 g Ben&Anna Natural Deodorant Persian Lime - 40 g
    5% off

    Ben&Anna

    Ben&Anna Natural Deodorant Persian Lime - 40 g

    No reviews
    Sale price £6.05 Regular price £6.39
    Unit price£10.08 /100g
    View details
  • Skoczylas Deodorant in Cream, Tangerine with Vanilla - 60 ml

    Purelab Marek Skoczylas

    Skoczylas Deodorant in Cream, Tangerine with Vanilla - 60 ml

    1 review
    Regular price £8.49
    Unit price£14.15 /100ml
    View details
  • Perspirex Strong Roll-on Antiperspirant - 20 ml

    Perspirex

    Perspirex Strong Roll-on Antiperspirant - 20 ml

    No reviews
    Regular price £11.49
    Unit price£57.45 /100ml
    View details
  • Skoczylas Deodorant in Cream, Mango - 60 ml
    Sold out

    Purelab Marek Skoczylas

    Skoczylas Deodorant in Cream, Mango - 60 ml

    No reviews
    Regular price £7.89
    Unit price£13.15 /100ml
    View details
  • Skoczylas Deodorant in Cream, Aloe Vera with Mint - 60 ml

    Purelab Marek Skoczylas

    Skoczylas Deodorant in Cream, Aloe Vera with Mint - 60 ml

    No reviews
    Regular price £8.19
    Unit price£13.65 /100ml
    View details
  • Bioturm Silver Deodorant Dynamically Intensive - 50 ml

    Bioturm

    Bioturm Silver Deodorant Dynamically Intensive - 50 ml

    1 review
    Regular price £8.69
    Unit price£17.38 /100ml
    View details
  • Perspirex Foot Antiperspirant - 100 ml

    Perspirex

    Perspirex Foot Antiperspirant - 100 ml

    No reviews
    Regular price £13.39
    Unit price£13.39 /100ml
    View details
  • Ben&Anna Natural Deodorant Highland Breeze - 40 g
    5% off

    Ben&Anna

    Ben&Anna Natural Deodorant Highland Breeze - 40 g

    No reviews
    Sale price £6.45 Regular price £6.79
    Unit price£1.61 /10g
    View details
  • Ben&Anna Natural Deodorant Coco Mania - 40 g Ben&Anna Natural Deodorant Coco Mania - 40 g Ben&Anna Natural Deodorant Coco Mania - 40 g Ben&Anna Natural Deodorant Coco Mania - 40 g Ben&Anna Natural Deodorant Coco Mania - 40 g Ben&Anna Natural Deodorant Coco Mania - 40 g

    Ben&Anna

    Ben&Anna Natural Deodorant Coco Mania - 40 g

    No reviews
    Regular price £6.19
    Unit price£1.55 /10g
    View details
  • Ben&Anna Soda-based Deodorant in Cream Pink Grapefruit - 45 g Ben&Anna Soda-based Deodorant in Cream Pink Grapefruit - 45 g Ben&Anna Soda-based Deodorant in Cream Pink Grapefruit - 45 g

    Ben&Anna

    Ben&Anna Soda-based Deodorant in Cream Pink Grapefruit - 45 g

    No reviews
    Regular price £7.19
    Unit price£1.60 /10g
    View details
  • Ben&Anna Natural Deodorant Mint - 40 g Ben&Anna Natural Deodorant Mint - 40 g Ben&Anna Natural Deodorant Mint - 40 g Ben&Anna Natural Deodorant Mint - 40 g Ben&Anna Natural Deodorant Mint - 40 g Ben&Anna Natural Deodorant Mint - 40 g

    Ben&Anna

    Ben&Anna Natural Deodorant Mint - 40 g

    No reviews
    Regular price £5.99
    Unit price£1.50 /10g
    View details
  • Ben&Anna Soda-based Deodorant in Cream Vanilla Orchid - 45 g Ben&Anna Soda-based Deodorant in Cream Vanilla Orchid - 45 g Ben&Anna Soda-based Deodorant in Cream Vanilla Orchid - 45 g

    Ben&Anna

    Ben&Anna Soda-based Deodorant in Cream Vanilla Orchid - 45 g

    No reviews
    Regular price £7.29
    Unit price£1.62 /10g
    View details
  • We Love The Planet Soft Almond Deodorant Stick - 40 g We Love The Planet Soft Almond Deodorant Stick - 40 g
    Sold out

    We Love The Planet

    We Love The Planet Soft Almond Deodorant Stick - 40 g

    No reviews
    Regular price £6.39
    Unit price£15.98 /100g
    View details
  • Ben&Anna Soda-based Deodorant in Cream Persian Lime - 45 g Ben&Anna Soda-based Deodorant in Cream Persian Lime - 45 g Ben&Anna Soda-based Deodorant in Cream Persian Lime - 45 g
    Sold out

    Ben&Anna

    Ben&Anna Soda-based Deodorant in Cream Persian Lime - 45 g

    No reviews
    Regular price £7.39
    Unit price£1.64 /10g
    View details
  • We Love The Planet Fresh Citrus Stick Deodorant - 40 g We Love The Planet Fresh Citrus Stick Deodorant - 40 g

    We Love The Planet

    We Love The Planet Fresh Citrus Stick Deodorant - 40 g

    No reviews
    Regular price £7.79
    Unit price£19.48 /100g
    View details
  • We Love The Planet Zesty Lime Deodorant Stick - 40 g We Love The Planet Zesty Lime Deodorant Stick - 40 g We Love The Planet Zesty Lime Deodorant Stick - 40 g We Love The Planet Zesty Lime Deodorant Stick - 40 g

    We Love The Planet

    We Love The Planet Zesty Lime Deodorant Stick - 40 g

    No reviews
    Regular price £6.39
    Unit price£15.98 /100g
    View details
  • We Love The Planet Stick Deodorant, Sweet Rose - 40 g We Love The Planet Stick Deodorant, Sweet Rose - 40 g
    Sold out

    We Love The Planet

    We Love The Planet Stick Deodorant, Sweet Rose - 40 g

    No reviews
    Regular price £6.39
    Unit price£15.98 /100g
    View details
  • Garnier Mineral Men Magnesium Ultra Dry 72h Antiperspirant Roll-On - 50 ml Garnier Mineral Men Magnesium Ultra Dry 72h Antiperspirant Roll-On - 50 ml
    Sold out

    Garnier

    Garnier Mineral Men Magnesium Ultra Dry 72h Antiperspirant Roll-On - 50 ml

    No reviews
    Regular price £2.89
    Unit price£5.78 /100ml
    View details
  • RareCraft Natural Deodorant in Cognac Cream - 60 ml RareCraft Natural Deodorant in Cognac Cream - 60 ml RareCraft Natural Deodorant in Cognac Cream - 60 ml RareCraft Natural Deodorant in Cognac Cream - 60 ml RareCraft Natural Deodorant in Cognac Cream - 60 ml RareCraft Natural Deodorant in Cognac Cream - 60 ml RareCraft Natural Deodorant in Cognac Cream - 60 ml RareCraft Natural Deodorant in Cognac Cream - 60 ml RareCraft Natural Deodorant in Cognac Cream - 60 ml RareCraft Natural Deodorant in Cognac Cream - 60 ml

    RareCraft

    RareCraft Natural Deodorant in Cognac Cream - 60 ml

    No reviews
    Regular price £10.49
    Unit price£17.48 /100ml
    View details
  • RareCraft Natural Druid Cream Deodorant - 60 ml RareCraft Natural Druid Cream Deodorant - 60 ml RareCraft Natural Druid Cream Deodorant - 60 ml RareCraft Natural Druid Cream Deodorant - 60 ml RareCraft Natural Druid Cream Deodorant - 60 ml

    RareCraft

    RareCraft Natural Druid Cream Deodorant - 60 ml

    No reviews
    Regular price £10.09
    Unit price£16.82 /100ml
    View details
  • Ben&Anna Green Fusion Natural Deodorant, Baking Soda-Based - 40 g

    Ben&Anna

    Ben&Anna Green Fusion Natural Deodorant, Baking Soda-Based - 40 g

    No reviews
    Regular price £6.79
    Unit price£16.98 /100g
    View details
  • RareCraft Natural Cream Deodorant, Unscented  - 60 ml RareCraft Natural Cream Deodorant, Unscented  - 60 ml

    RareCraft

    RareCraft Natural Cream Deodorant, Unscented - 60 ml

    No reviews
    Regular price £10.09
    Unit price£16.82 /100ml
    View details

Stay Fresh and Confident with Natural Deodorants & Antiperspirants

At Medpak, we understand the importance of feeling fresh and confident throughout your day. Our carefully curated selection of deodorants and antiperspirants offers effective protection against sweat and odor while prioritizing skin health and natural ingredients.

Why Choose Natural Deodorants & Antiperspirants?

Our range of natural deodorants and antiperspirants provides numerous benefits:

  • Effective odor and sweat control
  • Gentle on sensitive skin
  • Nourishing ingredients for skin health
  • Free from harsh chemicals
  • Environmentally friendly options

By choosing natural products, you're not only taking care of your personal hygiene but also your skin's overall health and the environment.

Our Range of Deodorants & Antiperspirants

Natural Antiperspirants

Our natural antiperspirants effectively regulate skin perspiration without compromising on gentleness:

  • Available in spray and stick forms
  • Suitable for sensitive, allergy-prone skin
  • Contains potassium alum to refresh skin and eliminate odors
  • Inhibits bacteria growth for long-lasting protection

Natural Deodorant Creams

Experience the power of nature with our deodorant creams:

  • Rich in natural ingredients like diatomaceous earth, white clay, and coconut oil
  • Nourishes and cares for your skin while controlling perspiration
  • Promotes cell regeneration and skin refreshment
  • Prevents irritation with its gentle formula

Gender-Specific Antiperspirants

We offer tailored solutions for both women and men:

  • Women's antiperspirants: Infused with witch hazel, grapefruit, lavender oil, and allantoin
  • Men's antiperspirants: Contains zinc, vitamin E, and aloe for targeted care
  • Odorless stick formulations for versatile use

Choosing the Right Deodorant or Antiperspirant

When selecting a deodorant or antiperspirant, consider:

  • Your skin type and sensitivity
  • The level of sweat protection you need
  • Your preference for scented or unscented products
  • The application method (spray, stick, cream, or powder)

Our diverse range ensures that you'll find the perfect product to meet your individual needs and preferences.

Why Choose Medpak for Your Deodorants & Antiperspirants?

At Medpak, we're committed to providing you with the highest quality natural deodorants and antiperspirants. Our selection offers:

  • Carefully curated products from trusted brands
  • A focus on natural, skin-friendly ingredients
  • Options suitable for all skin types, including sensitive skin
  • Effective protection against sweat and odor
  • Environmentally conscious choices

Explore our comprehensive Deodorants & Antiperspirants collection and discover the perfect products to keep you fresh and confident all day long. From natural antiperspirants to nourishing deodorant creams, Medpak has everything you need for effective, skin-friendly perspiration control.

Invest in your daily comfort and confidence with Medpak's premium selection of natural deodorants and antiperspirants. Experience the difference that gentle, effective formulas can make in your personal care routine. Start your journey to all-day freshness today!

Medpak

Discover Medpak – your trusted destination for premium health and wellness products since 2014. We provide meticulously selected supplements, fitness accessories, and cosmetics from Krakow, Poland to customers across Europe.

  • Facebook
  • Instagram
  • United Kingdom (GBP £)

Information

  • Privacy Policy
  • Refund Policy
  • Terms of Service
  • Withdrawal Request
  • Suggest a product

Customer Service

  • About Us
  • Payment Info
  • Shipping info
  • Returns & Replacements
  • Impressum
  • Blog
  • Our Wholesale Site
  • Contact

Contact

Phone: +48 12 446 64 99

Mail: info@medpak.shop

Monday - Friday: 08:00-16:00

Contact Us Now

© 2026 Medpak.
Payment methods accepted
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Choose options

Item added to your cart.

View cart